تقدیر از برگزیدگان سومین جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف
05 مهر 1390
تقدیر از برگزیدگان سومین جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف

مرکز کارآفرینی با حمایت مسئولین محترم دانشگاه، جشنواره‌های سالیانه «کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف» را به منظور کمک به توسعه کسب و کار دانش‌بنیان برگزار می‌نماید. سومین دوره جشنواره «کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف» با هدف ترغیب دانشجویان، پژوهش‌گران و فارغ‌التحصیلان و اساتید دانشگاه به ایده‌پروری و هدایت آن در جهت تولید ثروت و برقراری ارتباط هدفمند میان صاحبان طرح‌ها و ایده‌های تجاری با سرمایه‌گذاران و صنعتگران، با فراخوان انجام‌شده در آبان ماه 1389 و دریافت طرح‌ها در قالب خلاصه مدیریتی آغاز گردید. بعد از دو مرحله داوری و هم‌چنین مصاحبه حضوری با صاحبان طرح‌های برگزیده و انتخاب 5 طرح برتر جشنواره در تیرماه 1390 پایان پذیرفت.­­­­­


اسامی طرح­‌های برتر به همراه مجریان طرح­‌ها عبارتند از:

 

 

لازم به ذکر است که مطابق با رای کمیته داوران هیچ­‌یک از طرح‌­های ارسالی به دلیل عدم کسب حداقل 80 امتیاز لازم برای کسب رتبه اول جشنواره، این رتبه را به خود اختصاص نداده است.

با هدف ترویج مساله کارآفرینی و توسعه کسب و کار در میان دانشجویان در بدو ورود به دانشگاه، نفرات برگزیده جشنواره در مراسم جشن ویژه دانشجویان جدیدالورود که در تاریخ 28/06/1390 برگزار شد، مورد تقدیر قرار گرفتند. در این مراسم، به هر یک از عزیزان، لوح تقدیر و تندیس جشنواره تقدیم شد. هم‌چنین مقرر گردید صاحبان طرح‌­های برتر جوایز نقدی خود را در مراسمی که به زودی در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه برگزار می­‌گردد، دریافت نمایند.