حضور فعال صندوق پژوهش و فناوری شریف در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فن بازار کشور- 1390
28 آذر 1390
حضور فعال صندوق پژوهش و فناوری شریف در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فن بازار کشور- 1390

صندوق پژوهش و فناوری شریف در دوازدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و اولین فن بازار کشور حضور فعال و گسترده ای داشت.

همه ساله آخرین دستاوردهای علمی پژوهشی پژوهشگران در حوزه های مختلف در این نمایشگاه عرضه می شود. در دوازدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فن بازار، دانشگاه ها، مراکز پژوهشی، پارک های علم و فناوری و دستگاههای اجرایی کشور در قالب 250 غرفه دستاوردهای خود را به مناسبت هفته پژوهش از 22 تا 27 آذرماه امسال در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران به نمایش گذاشتند که صندوق پژوهش و فناوری شریف به عنوان یکی از صندوق­های سرمایه گذاری خطرپذیر با همکاری مرکز رشد دانشگاه صنعتی شریف در این نمایشگاه حضوری فعال داشت.

دراین نمایشگاه همچنین دبیرخانه چهارمین جشنواره کسب و کار شریف با حضور خود به معرفی جشنواره و اطلاع رسانی درباره برنامه های آن پرداخت.

شایان ذکر است جشنواره­ی چهارم به منظور اخذ طرح­های کسب و کار و ایده‌های نوین و دانش بنیان و رتبه بندی آنها و با ابعاد گسترده­تر و  رویکرد ملی و سراسری با اهدافی  نظیر ایجاد فرصت برای صاحبان ایده، فراهم آوردن شرایط برای کارآفرینان جهت بازاریابی و معرفی طرح به سرمایه‌گذاران، افزایش توان کارآفرینان برای نوشتن طرح تجاری و برنامه‌ریزی اجرایی، شناسایی کارآفرینان جوان و ناشناخته، پرورش نسل جدیدی از کارآفرینان و آشنایی صاحبان صنعت با ایده‌های جدید و خلاقانه طی نیمه دوم سال 90 تا بهار سال 91  برگزار خواهد گردید. ضمنا زمان دریافت طرح های چهارمین جشنواره سراسری «کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف» تا تاریخ 15 دی ماه 90 می باشد.