رویکرد جدید پنجمین جشنواره کارآفرینی و کسب و کار شریف
04 آبان 1392
رویکرد جدید پنجمین جشنواره کارآفرینی و کسب و کار شریف

در این دوره از جشنواره که مرحله اول آن یعنی دریافت بیش از 100 طرح با مشارکت پرشور شرکت کنندگان به اتمام رسیده است دبیرخانه جشنواره در نظر دارد برای طرح‌هایی که از فیلتر داوری عبور کنند و قابلیت اجرایی و سودآوری بیشتری داشته باشند با توجه به نوع طرح ها مهمانان خاصی را نه تنها به عنوان مهمان بلکه به عنوان سرمایه گذار و حامی معنوی طرح ها از نهادهای دولتی و خصوصی مختلف برای مراسم پایانی که 23 آذرماه برگزار می شود، دعوت کند.

بدین ترتیب فضای آیین پایانی پنجمین جشنواره کارآفرینی و کسب و کار شریف نه تنها در نقش پیشین خود ایفای نقش می‌کند بلکه رویدادی منحصـر بفرد برای شرکت‌کنندگان و صاحبان طرح های کارآفرینانه و کسب و کاری است تا طرح خود را برای جمعیت کثیری از افرادی که قابلیت بالقوه حمایت و مشارکت در طرح ها را دارند ارائه کنند.

فرصتی که مطمئنا تا جشنواره آتی قابل تکرار نیست که افراد بتوانند در یک زمان برای این تعداد سرمایه­گذار و توسعه کننده، طرح خود را ارائه نمایند.

همچنین جشنواره کارآفرینی و کسب و کار شریف در تلاش است در کنار مشاوره­های تجاری که برای طرح­های راه­یافته به مرحله پایانی توسط مجرب ترین افراد در این حیطه انجام می‌شود، دوره آموزش سخنرانی و فن بیان را به همراه تقویت مهارت استفاده از نرم افزارهای نوین ارائه مطلب مانند prezi ارائه دهد.